Woestijnpiraten

Woestijnpiraten
Titel: Woestijnpiraten
Auteur: Dan Walker
Willeke Lempens
Bestelnr.: 9789000358984
Uitgever: Van Holkema & Warendorf
Prijs : € 17,50
Dit artikel is leverbaar binnen 24 uur
bij een bestelling voor 17:00 uur.
Delen:
Plaats in winkelwagentje
Vorige

Woestijnpiraten van Dan Walker


De Luchtpiraten zijn terug – en nu in de woestijn!


Zoya zag ze het eerst: vurige, oranje lichten aan de nachtelijke hemel. Eerst dacht ze dat het misschien vuurwerk was, of sterren, misschien lantaarns. Maar het waren brandende raketten en ze kwamen recht op hen af. De Waterjuffer werd aangevallen…
Het laatste wat Zoya zag, was een storm van oranje vuur. Nu ligt ze op de harde grond, omringd door smeulend puin, terwijl Lendon Kanes koude, maniakale lach nog nagalmt in haar oren. Net toen ze dacht dat ze aan hem was ontkomen, kwam hij terug om hen allemaal te vernietigen. 

Auteur Dan Walker heeft een spannende fantasiewereld gecreëerd vol vliegende schepen en luchtdieven, met snelle overrompelende acties en heerlijk stoere personages. Welkom aan boord! 

• Tweede deel in stoere serie met krachtig hoofdpersonage
• Voor fans van Percy Jackson en De Grijze Jager 

Over Luchtpiraten:
‘Een tienerboek vol spanning, dat makkelijk weg leest.’ Chicklit.nl 

‘Een actiefilm in boekvorm!’ Leesbevorderingindeklas.nl