Kleine wonderen

Kleine wonderen
Titel: Kleine wonderen
Auteur: Stephanie Knipper
Bestelnr.: 9789022960677
Uitgever: Bruna Uitgevers B.V., A.W.
Prijs : € 19,99
Dit artikel is leverbaar binnen 24 uur
bij een bestelling voor 17:00 uur.
Delen:
Plaats in winkelwagentje
Vorige

Intens ontroerende roman, voor liefhebbers van Jojo Moyes en Kristin Hannah
 


Als opgroeiende zusjes waren Rose en Lily onafscheidelijk, maar in hun volwassen leven verwaterde het contact, omdat Lily niet kon omgaan met de veeleisende opvoeding van Rose' autistische dochter. Wanneer Rose ernstig ziek wordt, moet Lily terugkeren naar de bloemkwekerij van de familie en moet ze de angst die haar wegdreef onder ogen gaan zien.
 


Kleine wonderen is geschreven met veel gevoel en begrip voor wat het betekent om 'anders' te zijn. Het is een roman over het belang van familie en over de bergen die mensen kunnen verzetten om hun geliefden te beschermen.
 


'Een overtuigende, liefdevolle roman over familie en toewijding.' - NEW YORK JOURNAL OF BOOKS